ΚΑΡΙΕΡΑ

Είμαστε πάντα σε εγρήγορση και αναζητούμε συνεργάτες που να συνάδουν με το προφίλ και τους εταιρικούς στόχους της MED.U.S.A.

Προσφέρουμε ένα σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον και ευκαιρίες ανάπτυξης σε μια μονίμως αναπτυσσόμενη αγορά στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Αν πιστεύετε πως το επαγγελματικό σας προφίλ ταιριάζει με τους στόχους της επιχείρησης επικοινωνήστε μαζί μας για να εξετάσουμε απο κοινού τις ευκαιρίες που μπορεί να προκύψουν απο μια πιθανή συνεργασία.

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν ανοιχτές 3 θέσεις εργασίας.

Πατήστε επάνω σε κάθε επιλογή για να δείτε λεπτομερή περιγραφή της θέσης.

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο e-mail: kariera@medusagroup.gr

1. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Ημερομηνία δημοσίευσης: 02.03.2016

Η medusa group αναζητά υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης με κύριες αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση επισκεπτών & συνεργατών
  • Διακίνηση εισερχόμενης & εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Διαχείριση δικτύου συνεργατών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες της εταιρείας και τους συνεργάτες
  • Επιμέλεια χώρων συναντήσεων και reception
  • Αρχειοθέτηση και καταχώρηση εγγράφων
  • Τιμολογήσεις ασφαλιστικών προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ( κατά προτίμηση προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητες
  • Ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Δυνατότητα απόδοσης σε ένα γρήγορο και δυναμικό περιβάλλον κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Κάτοχος ΕΙΧ

Προσφέρονται:

  • Μόνιμη εργασία πλήρους απασχολήσεως
  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης και ενσωμάτωσης στην εταιρεία
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και εξέλιξης

Η Εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, προοπτικές εξέλιξης και εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον.

2. ΧΡΗΜΟΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ – ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Η medusa group αναζητά χρηματοοικονομικούς – ασφαλιστικούς συμβούλους για την εξυπηρέτηση και τη διαχείριση των πελατών της.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  • Δυναμική προσωπικότητα, εργατικότητα και διάθεση για εξέλιξη.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες χρονικής πίεσης.
  • Δεξιότητες δημιουργικότητας και επίλυσης προβλημάτων.
  • Προθυμία ανάληψης ευθυνών για την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών.

  •   Πρόγραμμα εκπαίδευσης και ενσωμάτωσης στην εταιρεία
  •   Ευκαιρίες ανέλιξης και εξέλιξης

3. ΝΕΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Η medusa group αναζητά συνεργασία με νέους δικηγόρους με σκοπό την στελέχωση του νομικού της τμήματος και την παροχή νομικών συμβουλών στους πελάτες της.

Η Εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, προοπτικές εξέλιξης και εργασία σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον.

Χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες;